O nas

Nasza misja

Naszą misją jest organizacja wymarzonych przyjęć weselnych.

Nasza wizja

Naszą wizją jest stać się jednym z najbardziej zaufanych i przyjaznych miejsc do organizacji przyjęć okolicznościowych w regionie.

Historia

Historia naszej firmy sięga roku 2003 – wtedy właśnie powstało gospodarstwo agroturystyczne „W Jędrusiowej Zagrodzie”. Do dyspozycji gości były wówczas 4 pokoje noclegowe, stołówka oraz dużo terenu zielonego. Po 4 latach prowadzenia agroturystyki przekształciliśmy swoją działalność i w 2007 roku oficjalnie wkroczyliśmy w branżę weselną, oddając do dyspozycji gości dzisiejszą Salę Srebrną. Dodatkowo, sala, która pełniła rolę stołówki została przekształcona w przytulną salkę bankietową o myśliwskim wystroju.
Widząc ogromny potencjał rynku, mieliśmy duże ambicje i ciężko pracowaliśmy, by rozwijać naszą działalność. W 2010 roku oddaliśmy do dyspozycji gości dzisiejsza Salę Złota wraz z zapleczem noclegowym.
W 2018 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na „Jędrusiowa Dolina”, a zmiana nazwy zwiastowała nową odsłonę naszego przedsiębiorstwa.
Każda z sal przeszła gruntowną metamorfozę by finalne powitać gości w zupełnie nowym miejscu – Jędrusiowej Dolinie!
Obecnie oferujemy trzy sale bankietowe – Salę Srebrną, Salę Złotą oraz Salę Ogrodową. Każda z nich posiada swój niesamowity klimat oraz wystrój. Baza noclegowa liczy 18 pokoi – głównie 2 osobowych wraz z łazienkami. Dodatkowo z myślą o segmencie B2B posiadamy specjalną salkę konferencyjną, duży parking i profesjonalny sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy. Każda z sal bankietowych jest klimatyzowana, posiada oddzielne wejście, a o bezpieczeństwo gości zawsze dba ochrona.

Nasze wartości

Rodzina

Jesteśmy rodzinną firmą, o którą wspólnie dbamy już od ponad 15 lat.

Uczciwość

Dla nas biznes opiera się przede wszystkim na szczerości i właśnie tym kierujemy się podczas codziennych działań.

Zaufanie

Wartość, którą darzymy zarówno naszych pracowników, gości jak i wszelkich współpracowników i kontrahentów.

Wysoki standard obsługi kelnerskiej

Aspektem, który jest dla nas niezwykle ważny to pomocny oraz dobrze przeszkolony personel, który zapewnia komfort, dyskrecję oraz dobre samopoczucie naszych gości.

Elastyczność

Zawsze jesteśmy otwarci na pomysły, wizje i sugestie naszych gości.

Najwyższa jakość serwowanych potraw

Wszelkie potrawy wydawane przez naszą kuchnie przygotowane są z niezwykłą dbałością o szczegóły z wysokiej jakości składników.

0
lat doświadczenia
+ 0
zorganizowane przyjęcia

Opinie

Zobacz co mówią o nas nasi klienci