Obiekt „Jędrusiowa Dolina” to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, spotkania biznesowego lub imprezy integracyjnej Państwa firmy. Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych, konferencji, targów tematycznych czy imprez firmowych. Malownicze położenie, cisza i piękne otoczenie naszego kompleksu tworzą niepowtarzalną atmosferę skupienia, relaksu i spokoju. Posiadamy duże w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe (srebrna i złota)o powierzchni 700 i 350 m2 doskonałe do zorganizowania eventu do 350 osób. Dysponujemy również dwoma salami konferencyjnymi dla VIP-ów o powierzchni 70 i 30 m2.

Przygotowanie scenariusza pobytu wraz z wieczorami tematycznymi, programami specjalnymi i oprawą muzyczną

Opiekę koordynatora od momentu przesłania oferty do zakończenia pobytu w naszym obiekcie

Noclegi w 18 pokojach głównie 2 osobowych ze śniadania w formie bufetu

Bogatą ofertę malowniczego regionu

Zapewniamy pomoc w rezerwowaniu noclegu i transportu w najbliższej okolicy

Zapewniamy darmowe wifi na terenie całego obiektu

Strzeżony parking oraz profesjonalna ochronę

Niewątpliwym atutem jest nasza kuchnia- oferujemy dania regionalne jak i bufety tematyczne(bufet słodki,owocowy,sushi).Lunch może być serwowany indywidualnie lub w formie samoobsługowej.

Istnieje możliwość organizacji przerw kawowych na jednym z naszych tarasów w otoczeniu zieleni i kwiatów. Do dyspozycji gości oferujemy profesjonalny ekspres kawowy serwujący m.in. espresso, cappuccino czy latte macchiato

Czas wolny zaplanuje Państwu profesjonalny animator

Firmy które nam zaufały